Zaregistrovať sa u Vás

V prípade, že by ste sa chceli u nás zaregistrovať ako nový pacient, zavolajte nám, napíšte mail alebo prídite osobne - aby ste si dohodli termín vstupného vyšetrenia. Pozrieme zuby pod mikroskopom, zhotovíme fotky, RTG snímky a dostanete od nás plán ošetrenia. 

NOVÝ PACIENT
  • termín vstupnej prehliadky
  • prvá návšteva
  • plánované ošetrenia
  • kontroly 

Ošetriť zubný kaz

Pocit diery v zube, mierna citlivosť alebo ten kaz vidíte v zrkadle. Po vyšetrení a oboznámení Vás s možnosťami kaz ošetrujeme pod mikroskopom s kofferdamovou blanou. Po zákroku sa spolu pozrieme na to, čo sa robilo a dohodneme sa na ďalšom postupe. 

Vyriešiť bolesť 

Bolesť zubov je jedna z najhorších bolestí vôbec. Snažíme sa preto, aby ste dostali termín čím skôr pre jej vyriešenie. Príčin je mnoho a na tú Vašu sa pozrieme s RTG prístrojom a komplexným vyšetrením. 

Upraviť estetiku a funckiu

Po oprave zubov s vhodným čistením, môžme pristúpiť k estetickej časti starostlivosti. Korekcie vzhľadu zubov sa dajú dosiahnuť Čeľustnou ortopédiou alebo v iných prípadoch keramickými rekonštrukciami, ako sú fazety a korunky. V ambulancií Vám zhotovíme provizórium, ktoré si možete doma vyskúšať a odsúhlasiť finálny vzhľad zubov.

Naplánovať chirurgický zákrok

Šetrné a plánované chirurgické zákroky sú súčasťou komplexnej starostlivosti v zubnom lekárstve. Stretávame sa s týmito zákrokmi napríklad pri ťažkostiach s poslednými stoličkami, tzv. zubami múdrosti. Chirurgia sa tiež zaoberá resekciami koreňového hrotu, implantátmi a ďalšími zákrokmi.

Zhotoviť koreňovú výplň 

Každý zub, ktorý je možné zachrániť a vy máte oň záujem, zachraňujeme. Zhotovuje sa koreňová výplň zuba - endodoncia. Zub je ''mŕtvy'' ale napriek tomu ďalej funguje v ústach. Dôležité je kontrolovať ho RTG snímkami a v prípade veľkej straty zubných tkanív sa takýto zub ošetrí keramickou rekonštrukciou, pre zníženie šance jeho zlomenia.

Kontaktujte nás

Adresa

CERISA s.r.o.

Námeste Andreja Hlinku 29

Považská Bystrica

01701

Slovensko

E-mail
Telefón