Ako sa k Vám registrujem?

Na začiatok sa objednajte na vstupné vyšetrenie, a to či už telefonicky, mailom alebo osobne. Pozrieme zuby pod mikroskopom, zhotovíme fotky, RTG snímky a dostanete plán ošetrenia.

Bolí ma zub musí sa vytrhnúť?

Všetko závisí od vyšetrenia, RTG snímky a množstva zuba ktoré zostalo. Následne sú Vám ponuknuté možnosti terapie. Každý zub, ktorý je možné zachrániť sa spolu s Vami posnažíme vrátiť do funkcie.

Ako pracujete?

Počas ošetrenia používame optický mikroskop pre zväčšenie detailov zuba, používame tiež kofferdamovu blanu pre zamedzenie prístupu sliny a krvi do pracovného miesta.

Čo ak ma bude bolieť zub?

Našich pacientov sa snažíme ošetriť prednostne a ich bolesť vyriešiť čo najskor, aj napriek bolesti im termín zavoláme a dohodneme sa s nimi, ráno nie je vyhradený čas pre bolestivé stavy.

Ošetrujete aj deti? 

Áno ošetrujeme starších aj mladších. Pacientov príjmame bez obmedzenia veku.

Mám si niečo priniesť od predchádzajúceho zubára? 

V prípade stálej spolupráce, kópiu zdravotnej dokumentácie si vyžiadame od Vášho lekára. Ak ste chodili k lekárovi, ktorý mal zmluvu s vašou poisťovňou a teraz budete chodiť k nám a chcete využívať benefity zdravotnej poisťovne u nás, dajte mu vedieť, aby vás vyradil z evidencie. 

Dávate aj injekciu proti bolesti? 

Všetky zákroky robíme s lokálnou anestéziou = injekciou proti bolesti, takže počas ošetrenia nič necítite, v prípade že niečo cítite, dáte nám vedieť a podáme viac anestetika.

Dá sa robiť ošetrenie na splátky?

Áno platbu za zubné ošetrenie je možné riešiť aj týmto spôsobom. V prípade záujmu sa nám ozvite a skontaktujeme Vás so splátkovými spoločnosťami.

Máte zmluvy s poisťovňami? 

Áno, zmluvu máme so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, Dôverou aj s Union zdravotnou poisťovňou.